Pozor upozornenie!!! Možno ste si všimli zmenu našej adresy. Ale nepresťahovali sme sa. To len “orgáni” nám zrušili Čáčov a nazvali nás Senica, Čáčovská cesta. A aj číslo popisné máme zmenené z 226 na “ňujorské” 5315/125!!! Takže nemusíte nás hľadať. Sme tam kde už 25 rokov!!!

Pozor, pozor!!! Predávať hydinu sme začali od 18. februára 2019.Ďakujeme našim zákazníkom za prejavenú dôveru a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!!!     

Volám sa Milan Zburín. Každý rok prichádzame pred vás, našich zákazníkov s ponukou hydiny na ďalší chov. Robíme to oficiálne už 30 rokov, neoficiálne 57! Chovám hydinu od svojich šiestich rokov. Vtedy mi doniesol môj otec prvé sliepočky. Boli to sebritky strieborné a zlaté čierno lemované. A odvtedy chovám hydinu a iné zvieratá a vtáctvo… Budeme radi, keď nám zachováte svoju priazeň aj v tomto roku. Máme pre vás prichystanú hydinu, ktorú uvádzame na tejto stránke aj s termínmi predaja. Ak sa nebudete vedieť zorientovať v našej ponuke, stačí zatelefonovať na číslo 0907 144 225, alebo prísť osobne k nám do Čáčova. Radi vám poradíme aj s výberom či chovom hydiny. Sme pre vás k dispozícii v týždni od 10.00 do 15.00 hod. a v sobotu od 10.00 do 12.00 hod. Prípadne sa dá dohodnúť iný čas, resp. termín. V mesiacoch marec, apríl, máj, jún, september a október môžeme hydinu priviesť až k vám do dvora. Toto platí pre okresy Senica, Skalica a Malacky. Pozor! Rozvoz rozširujeme aj do okresov Trnava, Pezinok a Senec!!! Ostatné Slovensko po dohode. Ďakujeme za vašu priazeň!

P.S. Prehlasujem, že predávame mládky pred znáškou, t.j. nie nosnice. Nosnica je až znesie prvé vajce!!!  To pre tých čo čakajú, že keď kúpia 17 mládok pred znáškou, tak na druhý deň budú mať 17 vajec!!! Toto prehlásenie dávam aby som nebol označovaný za cigáňa /ocigánil ste nás!!!/

Trošku sa aj pochválime. Od tejto sezóny sme jedným zo sponzorov prvoligového futbalového klubu Senica!!! Takže s našim logom sa môžete stretať na štadióne Fk Senica a aj na jeho oficiálnych stránkach!!!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.