Vážení zákazníci,

     Predaj mládok pred znáškou začneme od 6. februára 2023. V ponuke budú Dominant hnedý, pásikavý, čierny, modrý, sasex, biely, greershell, darkshell a iné… 

Tešíme sa na spoluprácu v roku 2023!!!

Stále predávame kŕmnu zmes Versele Laga v týždni od 10.00 do 16.00 hod.

     Dávame do pozornosti, že v ponuke máme aj Dergall a Exzolt, t.j.  prípravky proti klieštikovcom kurím, potemníkom stajňovým, a svrabu kožnému. Tiež sa používajú proti roztočom dravým, všiam kuracím a plesni hlavičkovej ako aj na ochranu pred mikrobiologickými znečisteniami. 

Už teraz zapisujeme objednávky na rozvoz hydiny /mládky pred znáškou, kačice, mulardény, húsatá, morky, perličky/ od marca 2023!!! Dovezieme toľko, koľko zákazník potrebuje, t.j. neobmedzené množstvo!

Naši zákazníci zo stredného Slovenska si môžu objednávať mládky pred znáškou na Farme Trnka cca 5 km od Očovej na telefónnom čísle 0904 365 919. Počas sezóny privezieme na toto odberné miesto viac krát.

     Doporučujeme písať objednávky na našu mailovú adresu milanzburin@gmail.com prípadne písať na náš formulár na našej webovej stránke: www.hydina.eu. Samozrejme je možno volať aj na 0907 144 225 v týždni od 10.00 do 16.00 hod. 

    Rozvoz robíme na adresu zákazníka našimi vozidlami a ochotnými kuriermi.  Zatiaľ rozvážame v okresoch Senica, Skalica, Malacky, Senec, Pezinok, Trnava, Hlohovec, Nitra, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Myjava, Topoľčany a Trenčín.  Ostatné oblasti Slovenska po dohode!   S rozvozom začneme začiatkom marca 2023!!!    

        V roku 2022, po drastickom zdražení pohonných látok, sme zaviedli poplatok za dovoz a to 5,- €. Pri odbere nad 150 kusov dovoz neúčtujeme! 

Vážení zákazníci. Napíšte nám kde na Slovensku vám chýbajú sliepky /mládky/ a my vám ich radi privezieme. 

Stále hľadáme spolupracovníkov na predaj hydiny po celom Slovensku!!!

Predávame aj kŕmne zmesi od belgického výrobcu Versele Laga.

Kontakt: Krokodíl – predaj hydiny, Čáčovská cesta 5315/125, Senica, mobil: 0907 144 225, mail: milanzburin@gmail.com, www.hydina.eu, fb: Krokodíl Čáčov.

                                    Milan Zburín.