Vážení zákazníci

     Stále predávame na predajnom mieste mládky pred znáškou Dominant hnedý a biely…  Vek 18 týždňov.  Cena za kus je 11,00 €.

     Oznam: S jarným rozvozom hydiny končíme dňom 9. júna 2023. Objednávky na rozvoz berieme dovtedy iba na okres Senica, Skalica, Malacky, Trnava, Senec, Pezinok, Trenčín, Myjava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Hlohovec… Od tohto dátumu predaj iba na našom predajnom mieste. Ďalšie rozvozy začneme od začiatku septembra 2023!

Prosím, venujte tomuto oznamu pozornosť! Predávame mládky pred znáškou 16 až 20 týždňové. Nemôžeme mať niekde odložené stále 20 týždňové. Aj sliepky, podobne ako my ľudia, sú každý deň o deň staršie… Sliepky sa nevyrábajú vo fabrike, aby sa narobila kolekcia S – 20 a tá by sa predávala celý rok, ale je to živý tvor. Keď sa jedny vypredajú predávame ďalšie. A nemusia to byť tie 20 týždňové, ale v rozmedzí ako uvádzame v ponuke. Toto upozornenie píšeme preto, aby nás niekto neupodozrieval, že si objednal 20 týždňové a my sme mu priviezli 18 týždňové! Lebo niektoré objednávky vybavujeme aj dva týždne po objednaní a vtedy už môžu byť staršie vypredané. Ďakujeme za porozumenie.  

Stále predávame a rozvážame kŕmnu zmes Versele Laga.

     Dávame do pozornosti, že v ponuke máme aj Dergall a Exzolt, t.j.  prípravky proti klieštikovcom kurím, potemníkom stajňovým, a svrabu kožnému. Tiež sa používajú proti roztočom dravým, všiam kuracím a plesni hlavičkovej ako aj na ochranu pred mikrobiologickými znečisteniami. 

       Naši zákazníci zo stredného Slovenska si môžu objednávať mládky pred znáškou na Farme Trnka cca 5 km od Očovej na telefónnom čísle 0904 365 919. Počas sezóny privezieme na toto odberné miesto viac krát.

     Doporučujeme písať objednávky na našu mailovú adresu milanzburin@gmail.com prípadne písať na náš formulár na našej webovej stránke: www.hydina.eu. Samozrejme je možno volať aj na 0907 144 225 v týždni od 10.00 do 16.00 hod. Mimo tohto času telefón vypíname…

    Rozvoz robíme na adresu zákazníka našimi vozidlami a ochotnými kuriermi.  Zatiaľ rozvážame v okresoch Senica, Skalica, Malacky, Senec, Pezinok, Trnava, Hlohovec, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Myjava a Trenčín.  Ostatné oblasti Slovenska po dohode!      

        V roku 2022, po drastickom zdražení pohonných látok, sme zaviedli poplatok za dovoz a to 5,- €. Pri odbere nad 150 kusov dovoz neúčtujeme! 

Vážení zákazníci. Napíšte nám kde na Slovensku vám chýbajú sliepky /mládky/ a my vám ich radi privezieme. 
Predávame aj kŕmne zmesi od belgického výrobcu Versele Laga.

Kontakt: Krokodíl – predaj hydiny, Čáčovská cesta 5315/125, Senica, mobil: 0907 144 225, mail: milanzburin@gmail.com, www.hydina.eu, fb: Krokodíl Čáčov.

                                    Milan Zburín.