Vážení zákazníci,

      Predávať mládky pred znáškou Dominant hnedý 16 – 20 týždňový začneme od polovice februára 2024, cena za kus je predbežne 11,- €. S rozvozom na adresu zákazníka začneme od začiatku marca 2024!  Predávať budeme farebné mládky hnedé, pásikavé, čierne, modré, sasex, biele, green shell a iné!!! Už teraz možno objednať! Taktiež zapisujeme objednávky aj na ostatnú hydinu a to: brojlerové kurčatá, kaliméra a kuričky na znášku 3 dňové, káčatá, mulardény a húsatá 2 týždňové, perličky brojlerové  1 – 2 týždňové, moriakov 3 dňových a 6 – 7 týždňových.  Objednávky zapisujeme v týždni od 10.00 do 16.00 hod. na čísle mobilu 0907 144 225. Termíny predaja hydiny budeme priebežne doplňovať v sekcii Domov!!!

Ponúkame obmedzené množstvo tohtoročných moriakov bronzových /nie brojlerových/. Cena za kus 30,- €.

Taktiež máme na predaj obmedzené množstvo exotických vtákov: prepelice kalifornské, cena 20,-€ za kus, kakadu ružový, prírodne sfarbený a lutino 2:1, astrildov šedých 1:0,  amadiny papagájčie červenohlavé 0:1, pásovníkov dlhochvostých 2:2.

     Taktiež je možno objednať si na rozvoz kŕmnu zmes Versele Laga.  Rozvoz robíme na adresu zákazníka našimi vozidlami a ochotnými kuriérmi. Rozvážame do okresov Senica, Skalica, Malacky, Senec, Pezinok, Trnava, Hlohovec, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Myjava a Trenčín. Ostatné oblasti Slovenska po dohode.

Za dovoz účtujeme 6,- €. Na objednávku 150 kusov hydiny a viac dovoz neúčtujeme.         

     Zákazníci môžu hydinu objednávať mailom: milanzburin@gmail.com alebo cez objednávkový formulár našej web stránky, prípadne volať na číslo mobilu 0907 144 225 / pri telefonickom kontakte, prosíme, volať v týždni od 10.00 do 16.00 hod./.   

Stále predávame kŕmnu zmes od belgického výrobcu Versele Laga.

     Dávame do pozornosti, že v ponuke máme aj Dergall a Exzolt, t.j.  prípravky proti klieštikovcom kurím, potemníkom stajňovým, a svrabu kožnému. Tiež sa používajú proti roztočom dravým, všiam kuracím a plesni hlavičkovej ako aj na ochranu pred mikrobiologickými znečisteniami. 

       Naši zákazníci zo stredného Slovenska si môžu objednávať mládky pred znáškou u firmy: AGROTIP Shop (areál firmy PUR-STAV) vo Zvolene na telefónnom čísle 0917 772 308. Najbližší termín dovozu je marec 2024.    

         Kontakt: Krokodíl – predaj hydiny, Čáčovská cesta 5315/125, Senica, mobil: 0907 144 225, mail: milanzburin@gmail.com, www.hydina.eu, fb: Krokodíl Čáčov.

P.S. Malá úvaha: aj u nás sa občas stane, že dodáme hydinu a zákazníkovi nejaká uhynie. Nestáva sa často, ale stane sa. Robíme so živým materiálom a taký je život. Snažíme sa zákazníkom stratu vykompenzovať. No po jednej skúsenosti budeme opatrnejší. Zákazník nám zatelefonoval, že mu uhynuli tri mládky, ktorá sme mu pred dvomi týždňami priviezli. Tak som osobne zaviezol ešte ďalších 5 mládok, ktoré si objednal / dve chcel kúpiť a tri som mu viezol ako náhradu/. Pán nebol doma mládky preberala jeho manželka. Keď som sa jej spýtal ako sa majú mládky, tak povedala natešená, že už začali znášať. No o uhynutých mládkach nevedela! A v ohrade ich mali desať ako sme im pred tým doviezli. Takže žiadna neuhynula!!! Preto ak budú zákazníci od dnešného dňa reklamovať úhyn, budeme vyžadovať aspoň foto uhynutej sliepky či inej hydiny. Poprípade vyšetrenie na veterine. Inak nebudeme reklamáciu uznávať. Verím, že drtivá väčšina našich zákazníkov je a bude aj naďalej spokojná a že “špekulanti” u nás nepochodia. Prajem radosť s chovu.

                                    Milan Zburín.