Vážení zákazníci,

pred letnou prestávkou chystáme rozvoz mládok na vašu adresu do okresov Senica, Skalica, Pezinok, Senec, Trnava a Nitra. S rozvozom končíme koncom mesiaca jún! Využite poslednú príležitosť pred dovolenkovou sezónou! S ďalším rozvozom začneme po lete od začiatku septembra!!!

       Predaj mládok Dominant pred znáškou stále aktuálny! Teraz predávame 20 týždňové mládky Dominant hnedý, pásikavý, čierny, modrý, sasexový… Cenu mládok sme zvýšili vzhľadom na enormné zvýšenie cien krmív od 20. apríla 2022 na 9,- €.  Grenshell dočasne vypredané!!! Berieme objednávky na rozvoz ako aj na osobný odber. Rozvoz sme začali začiatkom mesiaca marec 2022 a budeme ho robiť až do konca júna 2022. Po letnej prestávke začneme s rozvozom od začiatku septembra 2022. V tomto roku sme po drastickom zdražení pohonných látok zaviedli aj poplatok za dovoz a to 5,- €. Pri odbere nad 150 kusov dovoz neúčtujeme!

Predávame v týždni od 10.00 do 16.00 hod. v sobotu od 10.00 do 12.00 hod. Pred návštevou Krokodíla, prosím, volajte o dostupnosti jednotlivých farebných rázov ako aj jednotlivých druhov hydiny. U nás kúpite keď vy potrebujete, nie keď to vyhovuje nám… 
Vážení zákazníci. Napíšte nám kde na Slovensku vám chýbajú sliepky /mládky/ a my vám ich radi privezieme. 

Predávame aj kŕmne zmesi od belgického výrobcu Versele Laga.

Kontakt: Krokodíl – predaj hydiny, Čáčovská cesta 5315/125, Senica, mobil: 0907 144 225, mail: milanzburin@gmail.com, www.hydina.eu, fb: Krokodíl Čáčov.

                                    Milan Zburín.