011

Mládky 16 až 20 týždňové:

V ponuke máme rôzne farby mládok. Prosíme zákazníkov aby si telefonicky overili dostupnosť jednotlivých farebných rázov. Nie vždy sú všetky k dispozícii. Máme zväčša mládky Dominant, hnedý, pásikavý, čierny, modrý, sasex, ktoré znášajú vajcia hnedé, ďalej mládky biele, jarabičie, trojfarebné tie znášajú biele vajcia, tinted znášajú krémové vajcia, Green Shell zelené a Dark Shell čokoládové vajcia.

                                 16. januára 2022,

            Od tohto termínu máme mládky stále v ponuke!!! Teraz Dominant hnedý! Cena zatiaľ ako v roku 2021, 7,90 € za kus.

Rozvoz začneme od začiatku marca 2022!   Pri dobrom počasí a dostatočnom počte objednávok jedným smerom, možnosť dovozu aj od februára 2022!

Zákazníci dostanú deň vopred oznámenie o dovoze SMS správou, v ktorej bude napísaný deň dovozu, meno šoféra a číslo mobilu na šoféra!!! 

V sezóne, t.j. marec až október, vybavujeme objednávky do jedného týždňa od jej prijatia… Preto budeme radi keď si budete aj naďalej objednávať a my vám mládky určite privezieme v krátkom čase alebo v termíne, ktorý vyhovuje vám!!! Termín dovozu vám oznámime SMS správou deň vopred. Ďakujeme za pochopenie.                                                                                                 

Rozvážame do okresov: Senica, Skalica a Malacky, Trnava, Pezinok, Senec, Hlohovec, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Myjava, Trenčín!!! Ostatné oblasti Slovenska po dohode!!! Vieme sa dohodnúť.                                                  

Cena za kus je od 6,90 € do 8,90 €! Cena závisí od počtu odobraných mládok a od toho či si zákazník odoberie osobne, alebo privezieme!!! Táto cena je platná ku dňu 3. januára 2022. Môže sa meniť od pôvodnej ak sú mládky mladšie resp. staršie. Taktiež sa môžu meniť ak sa zvýšia náklady na chov, resp. dopravu jednotlivej hydiny a situáciu na trhu…

V týždni predávame hydinu od 10.00 do 16.00 hod.  V sobotu od 10.00 do 12.00 hod. Je vhodné sa informovať telefonicky o momentálnej ponuke.

V prípade telefonického kontaktu /0907 144 225/, prosím, volajte v týždni od 10.00 hod. do 16.00 hod. a v sobotu od 10.00 hod. do 12.00 hod. Prípadne píšte mail: milanzburin@gmail.com. Ďakujem.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu v chovnej sezóne 2022!!!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.